Partnerzy

Jako profesjonalne biuro projektowe rekomendujemy naszych stałych Partnerów w biznesie i nie tylko:

JKW PROJEKT Sp. z o.o. - spółka zajmująca się inwestycjami w zakresie wykonywania wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych wraz z dokumentacją przetargową. Aktywna w szczególności w inwestycjach deweloperskich, publicznych i przemysłowych.

GB PROJEKT - firma projektowa w branży elektrycznej wyróżniająca się na tle konkurencji skutecznością, rzetelnością i terminowością oferowanych usług projektowych na każdym etapie inwestycji.

RYSKA - działalnosć gospodarcza w zakresie projektów branży sanitarnej prowadzona przez doświadczony zespół projektowy cechujący się ponadprzeciętnym doświadczeniem w branży.

BIZNES-ANIMATOR Sp. z o.o. Sp. k. - firma współpracuje z nami w zakresie sporządzania do wykonywanych przez nas projektów budowlanych biznes planów, studium wykonalności i wniosków o fundusze unijne. Spółka jest liderem na rynku w branży doradczo - szkoleniowej.

XELLA POLSKA Sp. z o.o. - światowy lider produkcji materiałów budwlanych SILKA i YTONG, który oferuje szerokie doradctwo techniczne przy zakupie materiałów oraz podczas wykonywania budowy. Obecnie można skorzystać przed zakupem m.in. bloczków SILKA / YTONG z programu "KOMPAS BUDOWY" i otrzymać bezpłatnie 1 paletę materiału firmy XELLA zastosowanego w projekcie lub na budowie. Kupon do odbioru w BIBCon.pl.

Jesteśmy biurem projektowym aktywnym społecznie w biznesie i mamy swoich podopiecznych, których wspieramy wiedzą, doświadczeniem, a także finansowo.

Fundacja Barbary i Mariusza Słowińskich z Chodzieży - fundacja wspiera zdolną młodzież uczęszczającą do szkół na terenie powiatu chodzieskiego. Wpłaty na fundację należy kierować na konto fundacji: BZ WBK Oddział 1 w Chodzieży nr 07 1090 1317 0000 0001 1614 0946 podając w tytule przelewu “darowizna na cele statutowe fundacji”.

Bądźmy odpowiedzialny społecznie i wspierajmy przemyślane inicjatywy !