O firmie

Biuro Inwestycji Budowlanych - Consulting od ponad 10 lat prowadzi działalności wraz z doradztwem inwestycyjnym w branży budowlano - projektowej. Naszym celem jest rozwijanie kompleksowych usług w branży budowlanej. BIBCon.pl korzystając z dorobku i wiedzy zgromadzonej podczas ponad 10-letniej pracy z Klientami tworzy zgrany zespół ekspertów, w skład którego wchodzą architekci, inżynierowie konstruktorzy branżyści i audytorzy energetyczni.

BIBCon.pl to gwarancja świadczenia profesjonalnych usług projektowych i doradczych w branży budowlanej, kierowana do osób indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorców oraz instytucji państwowych.
 
Tym co wyróżnia nas na rynku to umiejętność aktywnego słuchania Inwestorów, wiedza i doświadczenie, skuteczność w działaniu i wykonywanych zadaniach, lojalność i dyskrecja. Charakteryzuje nas indywidualnie podejście do postawionych zadań, rzetelność i terminowść w realizacji umów. Inwestorzy cenią nas za innowacyjność i łamanie stereotypów w szukaniu rozwiązań.

Zapraszam do współpracy!

Jakub Kliś